Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení družstva, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Omezení fungování kanceláře BD 210 po dobu vyhlášeného 5. stupně PES

V souvislosti se zavedením 5. stupně protiepidemického systému ČR jsme nuceni zrušit úřední hodiny naší kanceláře. Ve vnitřních prostorech jsou povolena setkávání pouze 2 osob a v kancelářských provozech, je-li to možné, je nařízena práce z domova. Za podmínek 5. stupně PES tedy nejsme schopni v kanceláři BD prakticky fungovat.


Pokud potřebujete cokoliv řešit či konzultovat, neváhejte se na nás obrátit telefonicky na 777 326 210, emailem na bd210@seznam.cz nebo napište příspěvek na webové stránky družstva.


Pokud to bude nezbytné (např. potřebujete něco podepsat nebo fyzicky zkontrolovat v bytě či společných částech domu, atp.), kdykoliv zavolejte a domluvíme osobní schůzku za dodržení všech aktuálních vládních nařízení.


Děkujeme za pochopení.

28.12.2020 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)

PF 2021

22.12.2020 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)

Výmalba společných prostor

Vážení členové družstva,


v těchto dnech začala výmalba společných prostor v našem domě. Vymalovat necháme chodby v přízemí a v prvním a druhém nadzemním podlaží na schodišti. Toto jsou nejexponovanější místa a zároveň jsme na jaře měnili vstupní portály, které jsou jen nahrubo začištěné.

Na další období promyslíme výmalbu chodeb ve zbytku domu. Toto ale bude předmětem jednání a následného schválení na některé příští členské schůzi, jelikož půjde o větší investici. Otázkou k rozhodnutí pak také bude, zda malovat i chodbičky před byty nebo jen chodby u výtahů a schodiště.

30.09.2020 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)

Výměna vodoměrů v bytech

Vážení členové družstva,


Od poloviny září letošního roku bude v našem domě probíhat pravidelná výměna vodoměrů (teplé i studené vody) v bytech.

Začínáme dne 15. 9. ve vchodě 1430, pokračujeme vchodem 1428 dne 16. 9. a vchodem 1429 dne 17. 9. Další týden proběhne výměna ve vchodech 1431 (21. 9.), 1433 (22. 9.) a na závěr č.p. 1432 (dne 23. 9.).


Na nástěnky vchodů byl umístěn přesný harmonogram výměn v jednotlivých bytech daného vchodu. Na webové stránky družstva nahrávám do sekce Dokumenty/Evidence stejnou tabulku, ve které si registrovaní členové mohou najít své jméno, datum a čas výměny. Neregistrovaným členům se tabulka neotevře!


Snahou firmy, která bude výměnu provádět (p. Aleš Kunart) bude v maximální možné míře dodržet čas výměny dle tohoto harmonogramu.


Pokud uživatel bytu neumožní výměnu (nevpustí firmu do bytu) nebo samotná výměna bude vinou uživatele bytu znemožněna či znesnadněna, ponese další náklady tento uživatel.

Po výměně vodoměrů bude k podpisu předložen protokol s původním stavem demontovaných vodoměrů.


Zpřístupněte prosím v uvedený den a čas přístup k vodoměrům, aby celá výměna mohla proběhnout podle plánu.Za představenstvo BD210 děkuji.

17.08.2020 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)
Upraveno 21.09.

Omezení provozu kanceláře BD v době letních prázdnin 2020

Během letních prázdnin 2020 budou z důvodu dovolených úřední úterky upraveny takto:

Ostatní dny zatím bez omezení, případnou změnu včas zveřejníme na nástěnce a webu BD.

Mimo úřední hodiny zastihnete předsedu BD 210 na služebním telefonu 777 326 210 nebo na emailu bd210@seznam.cz, případně můžete vložit vzkaz na webové stránky družstva.


Děkuji za pochopení a všem členům přejeme krásné léto.

M. Toman, předseda

30.06.2020 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)
Nástěnka slouží pro členy družstva. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.