Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení družstva, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Výměna vodoměrů

Vážení družstevníci,


v našem domě proběhne výměna vodoměrů v termínu 4.6.2020 (čtvrtek) v době od 9:00 do 15:00 hodin. Čas ukončení prací je orientační a závisí na složitosti montáže. Postupovat se bude od horních pater dolů. Zajistěte prosím přístup do bytu k bezproblémovému provedení montáže.

Informujte své podnájemníky v případě, že byt pronajímáte.

Informační leták je ke stažení zde.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.


Za představenstvo M. Mašek

16.05.2020 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)

Aktuální informace

Vážení družstevníci,

vzhledem k současné situaci zatím nebylo možné uskutečnit členskou schůzi. Schůzi svoláme, jakmile to shromažďovací podmínky umožní.

Od 1.5.2020 došlo ke změně úklidu v domě. Úklid zajišťuje agentura Andulka a uklízet bude vždy v sobotu paní Sovová. Apelujeme na všechny obyvatele našeho domu, aby zbytečně neznečišťovali společné prostory domu. Pokud se stane, že nedopatřením nadměrně znečistíte společné prostory, mělo by pro Vás být samozřejmostí to po sobě uklidit.

Včera přišlo vyúčtování služeb za rok 2019 od pana Opatrného. Po předběžné kontrole jej obdržíte do schránek během několika málo dnů.

Máme objednanou výměnu bytových vodoměrů, ale montáž jsme raději vzhledem k situaci odložili. Výměna by mohla proběhnout někdy během června. Termín bude včas zveřejněn na webu a na nástěnce v suterénu domu.Za představenstvo družstva M. Mašek

14.05.2020 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)

Provozní revize plynu

Vážení družstevníci a nájemníci,

v úterý 4.2.2020 od 16.00 hod. proběhne v našem domě provozní revize plynového zařízení. Je nutné zpřístupnit všechny byty, tedy včetně těch, které nemají instalovaný plynový spotřebič, protože bytem prochází plynové stoupací potrubí se zaslepenou odbočkou.

Revize bude probíhat od nejvyššího patra shora dolů.


22.01.2020 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)

Spotřeba vody - zajímavost

Jak jistě všichni víte, byly provedeny odečty měřidel topení a vodoměrů. Mohlo by Vás zajímat, že od roku 2006, kdy máme k dispozici evidenci spotřebované vody, doslova proteklo naším potrubím 7 olympijských bazénů vody - 2 teplé a 5 studených... Objem olympijského bazénu je asi 2500 kubíků vody.

Spotřeba teplé vody proti roku 2006 klesla téměř na polovinu, zatímco spotřeba studené se dlouhodobě drží na přibližně stejné úrovni.

08.01.2020 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)

Oprava společné antény

Vážení družstevníci,


V pondělí 18. listopadu 2019 byla odborně nastavena naše společná anténa pro příjem vysílání v normě DVB-T2. Všem, kteří přijímají signál ze společné antény, doporučuji provést naladění či přeladění TV přijímačů a set-top-boxů. U pronajatých bytů informujte prosím své nájemníky.


Tato informace se netýká bytů, které využívají pro příjem TV pouze satelitní, kabelovou nebo internetovou televizi.

12.11.2019 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)
Upraveno 29.01.
Nástěnka slouží pro členy družstva. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.