Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení družstva, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Spotřeba vody - zajímavost

Jak jistě všichni víte, byly provedeny odečty měřidel topení a vodoměrů. Mohlo by Vás zajímat, že od roku 2006, kdy máme k dispozici evidenci spotřebované vody, doslova proteklo naším potrubím 7 olympijských bazénů vody - 2 teplé a 5 studených... Objem olympijského bazénu je asi 2500 kubíků vody.

Spotřeba teplé vody proti roku 2006 klesla téměř na polovinu, zatímco spotřeba studené se dlouhodobě drží na přibližně stejné úrovni.

08.01.2020 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)

Krásné Vánoce

Krásné vánoční svátky plné klidu a pohody, do nového roku mnoho zdraví, štěstí, spokojenosti a lásky přeje

představenstvo družstva24.12.2019 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)

Oprava společné antény

Vážení družstevníci,


V pondělí 18. listopadu 2019 byla odborně nastavena naše společná anténa pro příjem vysílání v normě DVB-T2. Všem, kteří přijímají signál ze společné antény, doporučuji provést naladění či přeladění TV přijímačů a set-top-boxů. U pronajatých bytů informujte prosím své nájemníky.


Tato informace se netýká bytů, které využívají příjem satelitní, kabelové a internetové televize.

12.11.2019 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)
Upraveno 19.11.

Kancelář družstva

Kancelář družstva je otevřena každou první středu v měsíci za předpokladu, že bude předem zadán písemný požadavek a vhozen do schránky družstva v suterénu domu.

Od 19:00 do 20:00 hodin bude v suterénu v kanceláři družstva přítomen předseda nebo případně další člen představenstva. Je potřeba předem zadat požadavek – jméno žadatele a řešené téma, aby bylo možno se na projednání záležitosti připravit.

Pokud nebude předem zadán jakýkoli požadavek, není zaručeno, že bude někdo z představenstva družstva přítomen.

11.10.2018 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)

Energetický štítek

Do sekce "Spotřeby energií" byl nahrán "Průkaz energetické náročnosti budovy"

 

14.04.2019 vložil Mašek Miroslav (správce stránek)
Nástěnka slouží pro členy družstva. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.