Nastavení určuje oprávnění uživatelů zobrazit nebo editovat jednotlivé sekce Vašich stránek. Výchozí nastavení se řídí dle přiřazené funkce v sekci "členové". Uživatelům s přidělenou funkcí lze oprávnění modifikovat individuálně, ostatním členům (případně nečlenům) nebo návštěvníkům stránek pak skupinově.

Ve výchozím nastavení přihlášený člen vidí informační desku, nástěnku, hlasovani, kontakty, domy, seznam členů (pouze své osobní údaje), dokumenty, formuláře ke stažení, poplatky a spotřeby energií. Přihlášený člen nevidí dokumenty pro statutáry, knihu závazků, pokladnu, nebo nastavení oprávnění; může však vkládat příspěvky na nástěnku a editovat své osobní údaje.

Některá nastavení nejsou možná, neboť by ohrozila funkčnost stránek, případně by byla v rozporu s předpisy na ochranu osobních údajů (např. zpřístupnění osobních údajů členů ostatním uživatelům). Volbě oprávnění přesto věnujte pozornost. Doporučujeme stránky vyzkoušet také z pozice běžného člena (pod jinou emailovou adresou), získáte tak lepší přehled o jednotlivých nastaveních.


Jméno a příjmení (Funkce)Informační deskaNástěnkaHlasováníKontaktyDomyČlenovéFotogalerieDokumentyFormulářePoplatkyPokladní knihaKniha závazkůSpotřeby energiíRevizní kalendářNastavení
všechny údajevlastní údajehlasováníúpravySeznamEditacezáložka dokumentypro statutární orgán
Králová Zuzana
(předseda družstva/představenstva)
Veselá Pavla
(místopředseda družstva/představenstva)
Nováková Petra
(člen kontrolní komise)
Novotný Pavel
(pokladník)
Krátký Jan
(správce domu)
Matl Martin
(správce stránek)
Člen družstva
Nečlen družstva
Nepřihlášený návštěvník

Vysvětlivky:

Uživatel není oprávněn zobrazit danou informaci

Uživatel je oprávněn zobrazit informaci, ale není schopen ji upravovat či mazat

Uživatel je oprávněn zobrazit, přidávat, upravovat a mazat danou informaci