Každý člen SVJ má počet hlasů odpovídající velikosti jeho podílu na společných částech. Má-li vlastník více jednotek ve vlastnictví či spoluvlastnictví, je pro správné započítání celkového podílu hlasu nutné, aby byla jeho e-mailová adresa uvedena u všech jeho vlastněných/spoluvlastněných jednotek. V případě spoluvlastnictví jednotky může v souladu s § 1185 NOZ hlasovat za jednotku pouze společný zástupce (označení provedete v tabulce členů). Okamžikem prvního odhlasování již nelze dělat úpravy, je však možno změnit lhůtu pro hlasování. Kdykoli pak máte možnost na hlasování znovu upozornit vlastníky, kteří doposud neodhlasovali. Podklady pro hlasování lze členům doručit v rámci e-mailového upozornění pomocí URL odkazu na uložený soubor v dokumentech.
Jmenné hlasování

Nezávazné vyjádření názoru na umístění solárních panelů na střechu domu

Hlasování bylo ukončeno.

Souhlasil byste na shromáždění vlastníků s touto změnou? (Nyní se vyjadřujete informativně)

NE nechci, chci mít svůj vlastní elektroměr. (0 hlasů, 0,00 %)
ANO, ale jen tehdy, pokud to co nyní platím za elektriku budu platit i v budoucnu a pokryje to jak elektriku, tak splátku toho řešení. Nějakých 10 % nahoru mi nevadí. (2 hlasy, 7,56 %)
ANO, chápu to jako zvýšení ceny svého bytu a jsem pro i když bude cena za elektriku + splátka zařízení trochu vyšší, řekněme cca o 50% víc, než nyní platím jen za elektriku. A samozřejmě počítám s tím, že se jedná o přechodné zvýšení ceny, do zaplacení. Samozřejmě souhlasím i s bodem 2). (4 hlasy, 12,17 %)
ANO, zvýšení ceny mého bytu + zvýšení nezávislosti na ČEZu + úspora na úrocích banky mi stojí i za to, že pokud by souhlasili všichni tak rovnou zaplatím podle svého majetkového podílu (dle velikosti bytu) cca 80 - 120.000 Kč. A samozřejmě souhlasím i s body 2) a 3). (4 hlasy, 13,65 %)

Čas začátku hlasování: 28.1.2022 13:20

Čas ukončení hlasování: 12.2.2022 23:59

28.01.2022 vložil GARÁŽOVÁ STÁNÍ zástupce 406/100 (správce stránek)