Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Akce Vodafonu (UPC) na Internet u nás v baráku

Nyní probíhá u Vodafone akce , kdy máme v nabídce pevný neomezený internet 500M za 500 Kč nebo 1G za 550 Kč včetně zařízení . Kdo si tyto služby objedná do konce května , má tyto ceny garantované na trvalo. Jsou to velmi příznivé ceny na takto vysokou rychlost připojení . 

Prosím vystavte tuto informaci na vašich stránkách . 

Bohužel už nemůžu poslat k stávajícímu operátorovi výpověď a dát první 3 měsíce zdarma, jak to bylo u některých vašich objednávek.

Děkuji 602 586 587, Petr.Harazin@vodafone.com

Optický neomezený internet 

  • 50M za 429 Kč 
  • 300M za 469 Kč 
  • 500M za 500 Kč 
  • 1G.  za 550 Kč 

Ceny jsou včetně Wi-Fi modemu a základní televizní nabídky TV Start zdarma , instalace zdarma. 

03.05.2021 vložil Malý Libor (předseda výboru/SVJ)

Kamerový systém - kontrola před převzetím

Kamerový systém do GS (schválený na posledním shromáždění vlastníků) byl dnes nainstalován a bylo spuštěno nahrávání. Technici vyfotili mobilem monitor s ukázkami, kam která kamera míří. Odkaz na album s těmito fotografiemi je dole a pokud někdo bude mít podnětný návrh co změnit, nebo jak jinak nějakou kameru natočit, tak se ozve obvyklými cestami.....


V nejbližších době budou vstupy do GS i samotný prostor GS osazen řadou samolepek a cedulek "Pozor kamery...." Jedná se o zákonnou povinnost kolem "GDPR" a také o "majetek SVJ". Pokud se někomu náhodou nebudou líbit a urve některou, tak budeme mít první využití kamer :) ...


Fotky jsou na tomto odkazu: https://photos.google.com/share/AF1QipOU7N5dI6VEAAS736mHIWdEhGgI2f7k7p0mY0gvgFejQboPo--2cyz-jPY9foYn8Q?key=NU80MWU2V1ltbFpLWWRNU3lLWDk2VHI5VmdGYUp3


Libor Malý

předseda SVJ

23.03.2021 vložil garážová stání zástupce 406/100 (správce stránek)

Odřená malba - proboha PROČ?

Nemožné, ale nám se to povedlo.... Ještě malíři nedomalovali a již někdo stihnu udělat rýhu v malbě z přízemí do prvního patra ve východě "A". Evidentně tam někdo něco vláčel... Kočárek? Kolo? Něco jiného?

Je to jedno...


Ale proč to tak dělal?

Vždyť je to tady kompletně bezbariérové!!!!!

Vjedu do garáží, nastoupím do výtahu i s jízdním kolem a nemůžu nic odřít.... Stačí použít mozek a svaly nechat odpočinout...


Tuhle týhu malíři opraví zítra, ale další již ne.

Že bychom je objednali rovnou 1x za čtvrt roku?


Za výbor SVJ


Libor Malý

15.02.2021 vložil Malý Libor (předseda výboru/SVJ)

Výmalba společných prostor domu

V příštím týdnu (od 8.2.) bude probíhat výmalba společných prostor domu, v pondělí v 8 hodin začnou vchodem A a od středy/čtvrtka budou pokračovat ve vchodu B. Prosím všechny, aby si oddělali veškeré věci, které mají na chodbách.


Děkuji


Lenka Mišurcová

04.02.2021 vložil Mišurcová Lenka Ing. (místopředseda výboru)

Omezení dodávky vody

INFO VODA: V lokalite Jarmily Glazarove 406/25 muze dojit k omezeni sluzeb z duvodu havarie vodovodu. Obnoveni dodavky predpokladame do 18:00 hod.

19.01.2021 vložil garážová stání zástupce 406/100 (správce stránek)
Nástěnka slouží pro členy SVJ. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.