Nahrát přílohy k příspěvku
Vybrat soubory
Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Vyúčtování - vyhodit, dostanete nové...

Na rozeslané vyúčtování byla podána reklamace, že někdo měl 2x větší spotřebu vody, než roky před tím. Bylo zjištěno, že paní od TOKOLY špatně přepsala koncový stav vyměněného měřidla, takže dojde k novému rozeslání těch papírů, protože reklamace je oprávněná.


Zde je soubor, kde se můžete podívat jakou spotřebu jste měli od roku 2020 do roku 2023 jak tepla, tak vody: Odečty měřídel 2020 a dál Glazarové 25.xlsx


Nové vyúčtování dojde tak za týden, protože by bylo na hlavu, kdyby ho poslali dnes a zítra si někdo zase všimnul, že se mu něco nelíbí a navíc měl třeba pravdu... :)

16.04.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

SHROMÁŽDĚNÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK 16.5.2024

   SHROMÁŽDĚNÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK

 

Termín konání:  čtvrtek 16.května 2024 od 19 hodin

 

Místo konání:  prostor garážových stání domu J. Glazarové 25

 

Program shromáždění:

Ø Zahájení – volba předsedy zasedání, zjištění usnášeníschopnosti shromáždění

Ø Hospodaření za rok 2023 a zpráva předsedy výboru o činnosti výboru v oblasti zajištění financování oprav, údržby a modernizací domu

Ø Diskuse a návrhy k dalšímu hlasování

Ø Usnesení a závěr

 

Shromáždění vlastníků se účastní s hlasovacím právem pouze vlastníci jednotek uvedení jako zástupci v seznamu vlastníků, nebo jejich zplnomocnění zástupci  (plnou moc odevzdejte u prezence, podpis nemusí být ověřen v případě manželů).

 

V Olomouci dne 15.4.2024                                                                                        

15.04.2024 vložil MIŠURCOVÁ Lenka Ing. (místopředseda výboru)

Rozbité spojovací dveře ve vchodu "A"

Omlouvám se, že jsem nezaregistroval příspěvek na nástěnce členů. Mezitím mi volal neznámý pachatel (dále jen NP) a protože nikdo nemáme tak velké auto, aby se to odvezlo ke sklenáři, tak jsem zadal opravu v GRAPO s.r.o. - přijedou, odvezou dveře, koupí sklo u sklenáře a opravené vrátí na místo.


NP říkal, že měl plné ruce a ono to bouchlo a než se vrátil uklidit střepy, tak to uklidil pan Nejezchleb. NP taky nemá velké auto, tak jsem mu slíbil, že to zařídím a on očekává fakturu k úhradě, možná i pro svou pojišťovnu....


Libor Malý


04.04.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Spotřeba energií za rok 2023

Můžete si ZDE na tomto odkaze zkontrolovat vaši spotřebu tepla a vody za celý rok 2023. Soubor bude předán na SN a.s., kde nám je zakomponují do ročního vyúčtování.

Vpravo je obrázek spotřeby nových měřidel, tyto čísla byla přepsána a zaslouží si ještě kontrolu, že to bylo správně přepsáno. Pokud máte poznamenané stavy měřidel při výměně, tak máte možnost zkontrolovat něco dalšího....Libor Malý

08.02.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Zloděj v garážích

V pátek byl v našich garážích zloděj. Nestihnul nic ukrást, ale na kamerách je vidět, jak se rozhlíží a hledá něco co by se dalo sebrat Při odchodu nezapomenul dveře do GS nechat "nedobouchlé", že by to ještě později zkusil...


Nevím jak vy, ale já doma Brano nemám a nikdy se nám nestalo, že bychom dveře nechali "nedovřené". Proč se to pořád děje v těch garážích? Je to takový problém zkontrolovat dveře, že se dobouchly pořádně? Je problém neodjíždět, dokud se vrata aspoň nezačnou zavírat? Pomohlo by vám odstranění Brana, ať nespoléháte na nějakou mechanickou automatiku?


Všichni povinně dnes po zprávách 4 minuty zpytovat svědomí, jak lépe zavírat!29.01.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Upraveno 29.01.
Nástěnka slouží pro členy SVJ. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.