Nahrát přílohy k příspěvku
Vybrat soubory
Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Spotřeba energií za rok 2023

Můžete si ZDE na tomto odkaze zkontrolovat vaši spotřebu tepla a vody za celý rok 2023. Soubor bude předán na SN a.s., kde nám je zakomponují do ročního vyúčtování.

Vpravo je obrázek spotřeby nových měřidel, tyto čísla byla přepsána a zaslouží si ještě kontrolu, že to bylo správně přepsáno. Pokud máte poznamenané stavy měřidel při výměně, tak máte možnost zkontrolovat něco dalšího....Libor Malý

08.02.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Zloděj v garážích

V pátek byl v našich garážích zloděj. Nestihnul nic ukrást, ale na kamerách je vidět, jak se rozhlíží a hledá něco co by se dalo sebrat Při odchodu nezapomenul dveře do GS nechat "nedobouchlé", že by to ještě později zkusil...


Nevím jak vy, ale já doma Brano nemám a nikdy se nám nestalo, že bychom dveře nechali "nedovřené". Proč se to pořád děje v těch garážích? Je to takový problém zkontrolovat dveře, že se dobouchly pořádně? Je problém neodjíždět, dokud se vrata aspoň nezačnou zavírat? Pomohlo by vám odstranění Brana, ať nespoléháte na nějakou mechanickou automatiku?


Všichni povinně dnes po zprávách 4 minuty zpytovat svědomí, jak lépe zavírat!29.01.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Upraveno 29.01.

Zdražení tepla v roce 2024

Teplo se zdražuje o 10% + došlo k zvýšení DPH z 10% na 12%, takže cca o 12,2 % bude naše cena vyšší. Prý se má jednat o cca 180,- Kč měsíčně víc na 60 m2 velký byt, ale to je výpočet Oltermu, tak nevím jestli to někomu k něčemu bude.


Za výbor SVJ


Libor Malý

20.12.2023 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Stát na nás hodil potajmu další povinnost, zde podrobnosti: https://1url.cz/puhlj Jedná se o kontrolu systému vytápění, nebo něco takového....


Výbor obratem samozřejmě splnil a výsledkem je "PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY", který snad nyní je potřeba k jakémukoliv prodeji bytu a podobně. Díky fotovoltaice jsme se posunuli z "C" do "A" a ať už to znamená cokoliv, tak starý "energetický štítek" již neplatí a byl z dokumentů smazán.

Nový energetický štítek, nyní "průkaz energetické náročnosti budovy" je uložen zde na stránkách v dokumentech a přihlášení si jej mohou najít, nebo rovnou stáhnout tímto odkazem: https://1url.cz/yuhlS


Za výbor SVJ

Libor Malý

20.12.2023 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Hasící koule FIRE BALL Hutermann - automatické hasící zařízení - INFO

Výbor SVJ schválil a objednal 3 ks hasících koulí, které budou umístěny 2 x u rozvaděčů elektřiny /elektroměrů/ a 1 x v místnosti vedle výtahu vchodu "A", kde jsou baterie k fotovoltaice.


Jedná se o:balóny, které v případě požáru vybuchnou a rozptýlí po okolí hasící prášek, tak do nic nekopejte, ať vám nevybuchnou do obličeje. Zde jsou podrobnosti https://1url.cz/ou3hZ


Libor Malý

06.11.2023 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Nástěnka slouží pro členy SVJ. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.