Nahrát přílohy k příspěvku
Vybrat soubory
Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

V pondělí 4.12. výměny měřidel v bytech

Bližší info je vylepené ve výtazích a u vchodu.

28.11.2023 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Upraveno 29.11.

Hasící koule FIRE BALL Hutermann - automatické hasící zařízení - INFO

Výbor SVJ schválil a objednal 3 ks hasících koulí, které budou umístěny 2 x u rozvaděčů elektřiny /elektroměrů/ a 1 x v místnosti vedle výtahu vchodu "A", kde jsou baterie k fotovoltaice.


Jedná se o:balóny, které v případě požáru vybuchnou a rozptýlí po okolí hasící prášek, tak do nic nekopejte, ať vám nevybuchnou do obličeje. Zde jsou podrobnosti https://1url.cz/ou3hZ


Libor Malý

06.11.2023 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Výměna elektroměrů - info

Dobrý den,


V termínu od 30. 10. 2023 08:00 - 3. 11. 2023 17:00 provedeme na základě požadavku o sdílení elektřiny výměnu elektroměru ve vašem odběrném místě na adrese Jarmily Glazarové 406/25, Olomouc - Hejčín 779 00, EAN 859182400510628218 (identifikační číslo odběrného místa elektřiny).


V případě, že není odběrné místo volně přístupné, dovolujeme si požádat o jeho zpřístupnění v uvedeném termínu.S pozdravem


Klára Sokolová

ČEZ Distribuce, a. s.

30.10.2023 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Sdílení elektriky - INFO

Dnes v noci mi došla poslední smlouva s ČEZ distribuce. Tak jsem vše hromadně odeslal na jejich adresu. Nyní nám všem vymění hodiny a pokud to stihnou do konce měsíce, tak v listopadu sdílíme. Konec hlášení.
24.10.2023 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Stav fondu - INFO

Dobrý den,


k dnešnímu dni máme kolem fotovoltaiky vše uhrazeno, vyinkasovali jsme dotaci, splatili jsme krátkodobou půjčku i s úroky řadě spolumajitelů z baráku. Nyní nás čekají jen běžné výdaje a vždy v červnu poslat splátku dlouhodobé půjčky, která je uzavřena na 7 roků.


Na poslední schůzi výboru se tento shodl, že další velká schůze by měla být někdy začátkem dalšího roku, možná až poté co dostaneme roční vyúčtování.


Mezitím jsem se dozvěděl drobný podraz, že prodej elektriky z fotovoltaiky není příjmem SVJ, ani kdybychom si to stokrát odhlasovali. Peníze jsou příjmem jednotlivých majitelů dle majektových podílů. Takže peníze z prodeje se budou shromažďovat na sólo účtu u SN a.s. a jednou za čas budou odeslány k vám spolumajitelům. Za září to dělalo cca 5.000 Kč na všechny a v dalších měsících to bude už jen méně, protože kromě toho, že slunce bude svítit méně, tak se elektrika bude odečítat dle alokačního klíče na našich fakturách s dodavatelem elektřiny.


Tedy ideální doba podívat se na aktuální stav fondu oprav a upravit dlouhodobý plán, kde se nebude počítat s příjmy za prodej elektriky...


Ve fondu máme v tuto chvíli 1.128.599 Kč. A pokud se něco velkého nepokazí, nebo neodhlasuje, tak na shromáždění vlastníků v roce 2025 dám k hlasování, že by se dlouhodobá půjčka splatila po 3 letech v roce 2026 s tím že fond oprav ani krátkodobě neklesne pod 0,5 milionu Kč.


23.10.2023 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Nástěnka slouží pro členy SVJ. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.