Vzorové stanovy SVJ pro rok 2021 dle NOZ a nařízení vlády č. 366/2013 Sb. o úpravě některých záležitostí souvisejících s bytovým spoluvlastnictvím

vloženo 04.04.2021

Naše vzorové stanovy společenství vlastníků SV/SVJ vycházejí ze zákona č. 89/2012 Sb. Občanský zákoník, Nařízení vlády č. 366/2013 Sb. o úpravě některých záležitostí souvisejících s bytovým spoluvlastnictvím a dále z praxe správy společenství vlastníků jednotek.

Stanovy jsou aktuální k datu 1.7.2020, tj. po zapracování poslední novely č. 163/2020 Sb.

Cena vzorových stanov SVJ

Pro platící zákazníky internetových stránek SVJ webDOMU.cz

 1.500,- Kč

Pro ostatní zákazníky

 2.500,- Kč

 

 

 

 

Varianta A - výbor, kontrolní komise

Varianta B - výbor, bez kontrolní komise

Varianta C - předseda (statutární orgán), kontrolní komise

Varianta D - předseda (1 členný statutární orgán), kontrolor (1 členný kontrolní orgán)

​Cena nezahrnuje individuální úpravu stanov, přizpůsobení stávajících stanov či konzultace. Nejsme plátci DPH.

Pro zaslání vzorových stanov SVJ uhraďte danou částku na účet č. 2100989740/2010. Jako VS uveďte IČ vašeho SVJ, doplňující text k platbě pak váš e-mail, abychom Vám mohli stanovy zaslat. O provedené platbě (objednávce stanov) nás můžete informovat i přímo na info@webdomu.cz. Potřebujete-li, vystavíme vám před platbou zálohovou fakturu. Po připsání částky na náš účet, vám budou obratem zaslány vzorové stanovy ve formátu DOC, současně obdržíte i naši fakturu na přijatou platbu.

Cena je uvedena pro 1 subjekt, jehož IČ jste uvedli. Pro hromadné použití (advokáti, správci apod.) bude cena stanovena individuálně dohodou.


Zhodnocení financí družstva či SVJ ve výši 4,2 % na běžném účtu a ve výši 4,7 % na spořícím účtu a vedení obou účtů zdarma. Nabídka je neveřejná ve spolupráci s MONTA MONEY BANK. V případě Vašeho zájmu vyplňte tento krátký formulář nebo nás kontaktujte na info@webdomu.cz. 


zpět do Aktualit