Nahrát přílohy k příspěvku
Vybrat soubory
Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení družstva, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Omezení úředních hodin z důvodu nemoci

Vážení členové družstva,


úřední hodiny BD jsou aktuálně omezeny z důvodu nemoci COVID-19 a následně nařízené karantény. V úterky bude v kanceláři přítomen pouze v čase 14 - 18 hod. pan účetní L. Vodák.


Běžný provoz bude obnoven (v souladu s aktuálními vládními nařízeními) až v úterý 14. 12.


Prosím o striktní dodržování protiepidemických opatření při návštěvě kanceláře BD.

29.11.2021 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)

Nabídka na pronájem bytové jednotky

Představenstvo našeho bytového družstva rozhodlo na schůzi dne 13.9.2021 v souladu s usnesením letošní členské schůze o pronájmu nově vybudované bytové jednotky ve vchodě č. p. 1428. Tato bytová jednotka vznikne zhruba do konce března 2022 z bývalé prádelny a sušárny ve 2. nadzemním podlaží a bude ve vlastnictví našeho bytového družstva. Půdorys bytové jednotky, na jejíž realizaci máme platné stavební povolení vypadá takto:

Ještě před koncem roku se pokusíme najít vhodného nájemce, který bude splňovat níže stanovené podmínky:

 

  • čistý trestní rejstřík všech osob, které budou bytovou jednotku užívat,
  • pojistka odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě,
  • zavázat se k dodržení zákazu kouření v bytě,
  • zavázat se k dodržování stanov a domovního řádu.

 

Pokud máte o pronájem této bytové jednotky zájem, vyplňte formulář (vytisknutý je na nástěnce u schránek) a podepsaný jej vhoďte nejpozději do 31. 10. 2021 do schránky bytového družstva ve vchodě 1433 nebo pošlete sken na bd210@seznam.cz. Na žádosti došlé po tomto termínu nebude brán zřetel.

 

Zájemcům, kteří splní podmínky, bude během listopadu poslána pozvánka na prosincovou schůzi představenstva, kde bude formou obálkové metody za účasti usnášeníschopného počtu členů představenstva a zástupce kontrolní komise vybrán zájemce, který nabídne nejvyšší cenu. V pozvánce bude také stanovena minimální cena nabídky, která bude vycházet z aktuálních tržních cen za pronájmy podobných bytů v okolí.

30.09.2021 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)

Úřední hodiny kanceláře BD o prázdninách

Letos budou úřední hodiny kanceláře omezeny pouze v úterý 3. 8., kdy bude kancelář otevřena od 14:00 do 18:00 hod. a přítomen bude jen pan účetní. Děkujeme za pochopení a přejeme všem příjemně prožité léto.

20.07.2021 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)

Pololetní odečty vodoměrů ve vchodě 1428, změna domovního důvěrníka

Vážení členové, bydlící ve vchodě 1428,

 

domovní důvěrník vchodu 1428 (M. Kysilka) již od letošního června nemůže dále vykonávat tuto činnost.

 

Funkcí domovního důvěrníka byl dočasně pověřen předseda družstva, M. Toman, kterého zastihnete na čísle 777 326 210 nebo pište na bd210@seznam.cz případně použijte aplikaci WhatsApp - kdo tuto aplikaci máte, tak po uložení čísla 777 326 210 do telefonu můžete na toto číslo posílat pomocí aplikace zprávy, fotky, atd. Využívejte WhatsApp nebo klasicky volejte, pokud bude potřeba nahlásit ve vchodě nějaký problém, závadu či námět. Zkrátka vše, co jste doposud byli zvyklí řešit s M. Kysilkou.

 

Pololetní odečty vodoměrů provede již osobně nově pověřený domovní důvěrník M. Toman

 

v úterý 29. 6. v době od 17:30 do 19:30 hod.

 

Zajistěte prosím v tento čas přístup k měřákům vody.

 

Kdo nebudete v uvedený čas doma, již nyní můžete poslat stav vodoměrů na email (ideálně vyfocené vodoměry v příloze emailu), WhatsApp (stačí vyfotit a napsat jméno odesílatele nebo číslo bytu) nebo vhoďte podepsaný lístek do schránky BD 210 ve vchodě 1433. Případně je možné stavy vodoměrů napsat i na nástěnku u schránek, je tam připravený arch s čísly vodoměrů, doplníte jen zaokrouhlené kubíky a podpis.

22.06.2021 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)

Nebytové prostory k pronájmu

Naše bytové družstvo nabízí k pronájmu prodejnu bývalé masny ve vchodě 1430. Inzerát je případně k nalezení i zde.

Zatím se nám nepodařilo najít vhodného zájemce. Pokud byste věděli o někom, kdo by v těchto prostorech chtěl provozovat svou živnost, předejte mu prosím kontakt na vedení družstva (777 326 210 nebo bd210@seznam.cz).

Prostory jsou aktuálně zkolaudovány na prodej potravin, ale možno po dohodě změnit na jiný sortiment. Užitná plocha je necelých 200 m2, rozdělených do 3 podlaží. Měsíční nájem činí 12 000 Kč + zálohy na energie a služby.


01.06.2021 vložil Toman Michal (předseda družstva/představenstva)
Nástěnka slouží pro členy družstva. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.