Nahrát přílohy k příspěvku
Vybrat soubory
Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Odečty měřidel k 1.6.2022 jsou na obvyklém místě

Vzhledem k tomu, že již není topná sezóna a teplá voda a samotná voda nejsou tak kritické komodity, končím s orientačním měřením 1x měsíčně. Opět to obejdu až podzim bude studený :)....

01.06.2022 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Porucha topení + teplé vody

Dobrý den,


v noci na pondělí 16.5.22 praskla v kotelně příruba a ti co se po ránu sprchují zažili poněkud nekomfortní vstup do nového týdne.... Dělníci na tom již dopoledne pracovali a kolem 08:20 h byli toho názoru, že to dneska zvládnou.


Libor Malý

16.05.2022 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Převod vlastnictví posledních 3 garážových stání

Právě mi přistály do mailové schránky změny na katastru a je to tak, Kaskády Hejčín a.s. již nemají v našem domě absolutně nic.


Poslední 3 garážová stání byla převedena na naše SVJ. Odsouhlasená částka 100.000 Kč za všechny 3 byla uhrazena již v březnu.


Jak bylo v minulosti odsouhlaseno, tak zadní GS slouží k parkování sekacího traktůrku a kol obyvatel domu, o které se majitelé extra nebojí. Další dvě jsou u vchodů k výtahům, tyto budou nadále sloužit k průchodu, otáčení vozidel, eventuelně ke krátkodobému zastavení z důvodu vynošení něčeho do výtahu. K parkování neslouží a je zde zákaz stání!


Z hlediska hlasování tyto 3 majetkové podíly nesmí hlasovat, takže byť je 31 podílů, hlasovat bude jen 28 majetkových podílů a to vždy jen o o tom koho pověřují jako zástupce na konkrétní schůzi celého SVJ.


11.05.2022 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Upraveno 11.05.

Orientační odečty měřidel provedeny v neděli 1.5.22 kolem 17:15 h

Výsledky jsou na obvyklém místě...

03.03.2022 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Upraveno 01.05.

Potvrzení o příjmu z nájmu - jestli někdo chce, pošleme

Správa nemovitostí nám všem vygenerovala "Potvrzení o příjmu z nájmu", kdy na osobu to vychází cca 53 Kč..... Pro lidi, kteří nemají jiné příjmy, než ze zaměstnání (nebo důchod) tak jde o "příjem do limitu 6.000 Kč" a daň se neplatí a nic se nepřiznává a nepodává. Pokud máte jiné příjmy (z podnikání, nájmu a pod.) a chcete-li být extra precizní a přičíst to k těmto příjmům, tak mi napište a já vám to dám do schránky, nebo pošlu poštou.


Pokud nevíte o čem mluvím, tak určitě se vás to netýká a pusťte to z hlavy :)....


Jedná se o to, že jsme za 1.500 Kč párkrát půjčili vedlejšímu SVJ traktůrek. Příště budeme chytřejší a tento příjem dám na stranu příjmů jako "mimořádný vklad do fondu" a nebude z toho kovbojka a zničených 60 listů papíru.

17.02.2022 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Nástěnka slouží pro členy SVJ. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.