Nahrát přílohy k příspěvku
Vybrat soubory
Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Schůzka kolem fotovoltaiky - pozvánka pro všechny zájemce

Konečně se mi povedlo získat 3 důvěryhodné nabídky od dvou dodavatelů a nyní je potřeba se v tom zorientovat, ať výbor může předložit shromáždění vlastníků nějaká relevantní témata k hlasování...

Ve čtvrtek 14.7. od 16:15 h v zasedačce firmy GRAPO s.r.o. v Olomouci, Šlechtitelů č.1 proběhne schůzka s jedním z eventuálních dodavatelů. Téma je vysvětlení nabídky a zodpovězení dotazů nás laiků.

Budu rád, když se této krátké schůzky zúčastní lidé od nás z baráku, které to zajímá a nebo, kteří se v tom trochu orientují. Nebude se o ničem hlasovat, nepadne žádné rozhodnutí, vše rozhodne shromáždění vlastníků později.


Libor Malý

předseda SVJ

12.07.2022 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Jmenovky - zvonky

Dobrý večer, budu upravovat jmenovku na zvonku bytu č.45, pokud by chtěl ještě někdo další změnit jmenovku, pošlete prosím info na můj email: misurle@centrum.cz do 10.7. Děkuji Lenka Mišurcová

04.07.2022 vložil MIŠURCOVÁ Lenka Ing. (místopředseda výboru)

Odečty měřidel k 1.6.2022 jsou na obvyklém místě

Vzhledem k tomu, že již není topná sezóna a teplá voda a samotná voda nejsou tak kritické komodity, končím s orientačním měřením 1x měsíčně. Opět to obejdu až podzim bude studený :)....

01.06.2022 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Porucha topení + teplé vody

Dobrý den,


v noci na pondělí 16.5.22 praskla v kotelně příruba a ti co se po ránu sprchují zažili poněkud nekomfortní vstup do nového týdne.... Dělníci na tom již dopoledne pracovali a kolem 08:20 h byli toho názoru, že to dneska zvládnou.


Libor Malý

16.05.2022 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Převod vlastnictví posledních 3 garážových stání

Právě mi přistály do mailové schránky změny na katastru a je to tak, Kaskády Hejčín a.s. již nemají v našem domě absolutně nic.


Poslední 3 garážová stání byla převedena na naše SVJ. Odsouhlasená částka 100.000 Kč za všechny 3 byla uhrazena již v březnu.


Jak bylo v minulosti odsouhlaseno, tak zadní GS slouží k parkování sekacího traktůrku a kol obyvatel domu, o které se majitelé extra nebojí. Další dvě jsou u vchodů k výtahům, tyto budou nadále sloužit k průchodu, otáčení vozidel, eventuelně ke krátkodobému zastavení z důvodu vynošení něčeho do výtahu. K parkování neslouží a je zde zákaz stání!


Z hlediska hlasování tyto 3 majetkové podíly nesmí hlasovat, takže byť je 31 podílů, hlasovat bude jen 28 majetkových podílů a to vždy jen o o tom koho pověřují jako zástupce na konkrétní schůzi celého SVJ.


11.05.2022 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Upraveno 11.05.
Nástěnka slouží pro členy SVJ. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.