Nahrát přílohy k příspěvku
Vybrat soubory
Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

čtvrtek 27.6. od 11:00 do 15:00 - odstávka elektriky na J. GLazarové 25 a v okolí

Jedná se o zprávu z ČEZ distribuce a v nadpisu je vše...

07.06.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Zápis ze shromáždění vlastníků

Dobrý den,


zde je zápis ze shromáždění: Shromáždění_vlastníků_jednotek_2024-zápis.docx

zde je záznam hlasování: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RTtQ8bnNj2pIFhi6-YLzMfOWSSzRXb1x8BPVQfxuZRs/edit?usp=sharing


Pokud narazíte na nějakou chybu, nebo nesrovnalost, tak se ozvěte.


Libor Malý

předseda SVJ


14.05.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Upraveno 17.05.

SHROMÁŽDĚNÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK 16.5.2024

   SHROMÁŽDĚNÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK

 

Termín konání:  čtvrtek 16.května 2024 od 19 hodin

 

Místo konání:  prostor garážových stání domu J. Glazarové 25

 

Program shromáždění:

Ø Zahájení – volba předsedy zasedání, zjištění usnášeníschopnosti shromáždění

Ø Hospodaření za rok 2023 a zpráva předsedy výboru o činnosti výboru v oblasti zajištění financování oprav, údržby a modernizací domu

Ø Diskuse a návrhy k dalšímu hlasování

Ø Usnesení a závěr

 

Shromáždění vlastníků se účastní s hlasovacím právem pouze vlastníci jednotek uvedení jako zástupci v seznamu vlastníků, nebo jejich zplnomocnění zástupci  (plnou moc odevzdejte u prezence, podpis nemusí být ověřen v případě manželů).

 

V Olomouci dne 15.4.2024                                                                                        

15.04.2024 vložil MIŠURCOVÁ Lenka Ing. (místopředseda výboru)

Výtahy v katastrofickém a nebezpečném stavu - DEZINFORMACE, kterou je nutno vyvrátit!

Kdosi mi říkal, že se bojí jezdit výtahem, že zaslechl, že jsou v havarijním stavu a navíc tam něco lupe a aby se to tak ještě s ním utrhlo.... No tak jsem své mamince vysvětlil (a nyní i vám), že pravdou sice je, že jsme dostali nabídku na výměnu některých dílů (třeba i lan, což vypadá nebezpečně) k oběma naším výtahům. Dle software Schindleru jsou na hraně životnosti a už by se pomalu měly vyměnit, právě proto aby v budoucnu nebyly vyhodnoceny jako nebezpečné a výtah nebyl odstaven. Konzultací s výtahovým specialistou z našeho domu bylo zjištěno, že k této situaci může dojít i za několik let a rozhodně žádné nebezpečí aktuálně nehrozí.


Výtahy jsou každé 3 měsíce prohlíženy pracovníky Schindleru a pokud by zjistili něco, co by jen vzdáleně ohrožovalo životy a zdraví, tak by nám je okamžitě odstavili!


Nabídka na preventivní výměnu dílů u obou výtahů dohromady je za 1/4 milionu Kč, takže toto rozhodnutí bude projednáno na shromáždění vlastníků, které již bylo vyhlášeno. Doufám, že Libor Koutný se schůze zúčastní a řekne nám svůj názor, abychom se rozhodli správně a zbytečně neutráceli.

V práci máme výtah déle a zatím žádná nabídka od Schindlera na něco obdobného nedorazila, takže mám trochu pocit, že z SVJ se vytahují peníze snáz. Tak to zkoušejí a kdo by se jim divil, podvod to není, prostě výtah bude "jako nový" zbytečně brzo, což není na škodu přeci nikomu...


26.04.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)

Vyúčtování - vyhodit, dostanete nové...

Na rozeslané vyúčtování byla podána reklamace, že někdo měl 2x větší spotřebu vody, než roky před tím. Bylo zjištěno, že paní od TOKOLY špatně přepsala koncový stav vyměněného měřidla, takže dojde k novému rozeslání těch papírů, protože reklamace je oprávněná.


Zde je soubor, kde se můžete podívat jakou spotřebu jste měli od roku 2020 do roku 2023 jak tepla, tak vody: Odečty měřídel 2020 a dál Glazarové 25.xlsx


Nové vyúčtování dojde tak za týden, protože by bylo na hlavu, kdyby ho poslali dnes a zítra si někdo zase všimnul, že se mu něco nelíbí a navíc měl třeba pravdu... :)

16.04.2024 vložil MALÝ Libor (předseda výboru/SVJ)
Nástěnka slouží pro členy SVJ. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.