Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Zapnutí závlah

Dobrý den,

v sobotu 5.6. proběhne kontrola a spuštění automatického závlahového systému na zahrádkách. Není potřeba přítomnost vlastníků zahrádek, jen prosíme, aby byla v sobotu vrátka od zahrádek odemčená - pan Tomášek bude kontrolovat funkčnost trysek.

Majitele teras prosíme, aby si s panem Tomáškem dohodli individuální termín (tel. 777 801 206). Spuštění AZS hradí SVJ, případné opravy hradí vlastníci.

Děkujeme za spolupráci

Výbor SVJ Javorová

04.06.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Bio odpad ze zahrádek

Objemný bio odpad ze zahrádek prosím noste do kompostérů, které jsou umístěné v lese za objektem A4. Tam bio odpad není vidět, je schovaný mezi stromy a nikomu nepřekáží. Dřevěné kompostéry jsou připravené na ukládání bio odpadu - plánek umístění viz foto v příloze. Za jinými objekty není ukládání odpadu vhodné, prosíme o vyhazování bio odpadu pouze za objekt A4.

Díky za spolupráci

Výbor SVJ Javorová

31.05.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Sousedské opékání špekáčků

Milí sousedé,

rádi bychom vás pozvali na sousedské setkání a opékání špěkáčků v neděli 20.6. od 17 hod v prostoru u společných laviček.

Oheň a dřevo budou zajištěné, buřty, pití a jiné občerstvení si prosím doneste vlastní.

Těšíme se na společnou oslavu dne otců :-)

Výbor SVJ Javorová

29.05.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Kompostéry

Dobrý den,

za objektem A1 u lesa byly vysazené nové habry a plot (viz foto v příloze). Pan Hruboš zároveň přesunul kompostéry na ukládání bio odpadu ze zahrad až do lesa za objekt A4. Prosíme všechny vlastníky zahrad, aby nosili objemný bio odpad dozadu do kompostérů za objektem A4, za A1 nepatří a není tam na bio odpad místo. Bio odpad menšího objemu, například z kuchyní nebo teras, je možné ukládat do hnědé bio popelnice v opadové místnosti.


Děkujeme za spolupráci

Výbor SVJ Javorová

25.05.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Fasáda a motorka

Milí vlastníci,

  1. v nejbližších dnech bude pan Hruboš provádět kontrolu fasády všech domů a v rámci údržby bude odstraňovat případné vroslé přebytečné rostliny. Pnoucí rostliny fasádu poškozují a mohlo by dojít i k poškození izolace.
  2. Žádáme majitele motorky, která je zaparkovaná v rohu garáže A1, aby motorku odstranil. Z motorky teče dlouhodobě olej a poškozuje podlahu v garáži. Toto místo není vhodné na dlouhodobé uskladnění, ale jen dočasné parkování. Foto motorky zasíláme v příloze. Žádáme majitele o vyřešení problému s olejem nebo odstranění motorky.


Díky za spolupráci

Výbor SVJ Javorová


17.05.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)