Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Oprava kapající vody v garáži B1

Dobrý den,

v úterý 2.3. bude po celý den probíhat oprava stropu garáže B1 - dlouhodobě ze stropu kape voda a odborná firma provede injektáž betonu, která by měla průsaku vody zabránit (investice byla schválena vlastníky při hlasování per rollam).


Prosíme o zvýšenou opatrnost při vjezdu a výjezdu z garáže v řadě B.

Majitele několika okolních parkovacích míst jsme požádali o vyparkování aut, ostatní auta mohou na svých stáních zůstat.

Děkujeme za spolupráci

Výbor SVJ Javorová

01.03.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Strojový úklid garáží - bez parkovacích míst

Dobrý den,

v pátek 26.2. odpoledne a vpodvečer a v sobotu 27.2. dopoledne bude probíhat strojové čištění hlavních komunikačních cest v garáži. Parkovací místa nebudou strojově čištěna a není proto nutné vyparkovat auta ven z garáže. Kompletní úklid garáže včetně parkovacích míst proběhne později (přibližně v dubnu).

Cílem úklidu komunikačních cest je uklidit garáž od soli a jiných nečistot, které se tam dostaly v souvislosti se zimním sněžením.

Prosím přizpůsobte jízdu v garáži probíhajícímu úklidu, pan uklízeč nemůže se strojem okamžitě reagovat na projíždějící auta.

Děkujeme za spolupráci

Výbor SVJ Javorová

26.02.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Havárie vody

Dobrý den,

v celém objektu neteče voda kvůli havárii potrubí v ulici Kubíkova.

Předpokládaný termín opravy je 25.2. ve 22 hod.

aktuální stav můžete sledovat zde: http://mapy.pvk.cz/udalosti/pvk.html?branch=PVK

SVJ Javorová

25.02.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Vjezd do garáže

Milí sousedé,

vzhledem k velkému množství sněhu na silnici vedoucí ke garážovým vratům doporučujeme následující: při vjíždění do garáže prosím nejdříve zastavte nahoře na rovině, počkejte na úplné vyjetí vrat nahoru a teprve potom jeďte autem dolů do garáže. Při nedodržení tohoto postupu hrozí náraz auta do vrat a jejich poškození.


Děkujeme za přizpůsobení jízdy sněhovým podmínkách


Výbor SVJ Javorová

10.02.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Elektricky proud

Dobrý den,

v posledních dnech dochází k výpadkům elektrického proudu. Je způsobený výpadkem jedné fáze u dodavatele přenosové soustavy. Řešíme aktuálně s dodavatelem - Pražskou energetikou, pan Hruboš momentálně čeká na techniky z PRE.


Výbor SVJ Javorová

08.02.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)