Nahrát přílohy k příspěvku
Vybrat soubory
Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení SVJ, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Výměna vodoměrů 7.12.

Dobrý den,

výměna vodoměrů a uzávěrů vody bude probíhat v úterý 7.12. v těchto časech:


Řada C 8:00 - 10:00 hod.

Řada B 10:30 - 13:00 hod

Řada A 13:00 - 16:30 hod


V příloze naleznete podrobné informace od firmy Renova, která bude výměnu provádět.

Prosíme o přítomnost vlastníků, kteří mají vodoměr pod vanou (uvnitř bytu). U ostatních vlastníků nebude přítomnost nutná. Případné dotazy prosím směřujte na pana Hruboše, který bude výměnu koordinovat.


Děkujeme za spolupráci

Výbor SVJ Javorová

19.11.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Výměna vodoměrů

Dobrý den,

dnes byly u všech bytů vyměněny kalorimetry.


V úterý 7.12.2021 bude probíhat výměna vodoměrů a uzávěrů vody. V bytech, které mají vodoměry pod vanou, bude potřeba osobní přítomnost vlastníka (jsou to většinou byty na levé straně, když se vstupuje do domu hlavním vchodem). Výměna začne v 8:30 v objektu C2 a potom bude postupně pokračovat C1, B1 atd. Přesnější rozpis pro jednotlivé byty připraví pan Hruboš a vlastníkům termín pošleme. Pokud by už někdo teď věděl, že v termínu 7.12. nemůže být ani dopoledne ani odpoledne doma, prosím kontaktujte pana Hruboše a domluvte se s ním na náhradním termínu. V bytech, které mají vodoměry a uzávěry na chodbě, přítomnost není nutná a výměna proběhne bez přítomnosti vlastníka.


Děkujeme za spolupráci


Výbor SVJ Javorová

15.11.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Aktuální informace

Dobrý den milí sousedé,

shromáždění všech vlastníků SVJ Javorová plánuje výbor na leden 2022. S předstihem Vám dáme vědět, v jaké formě se uskuteční (buď prezenční schůze nebo písemné hlasování per rollam) a pošleme pozvánku na konkrétní termín.


Výbor dále objednal výměnu vodoměrů a bytových uzávěrů vody. Jakmile zašle dodavatel rozpis termínů, budeme Vás neprodleně informovat (výměna bude pravděpodobně probíhat koncem listopadu nebo v prosinci).


Žádost na majitele zahrádek: prosíme o ostříhání všech popínavých rostlin, které zasahují na chodníky. Rostliny na chodnících zhoršují údržbu chodníků v případě sněhu, prosím ostříhejte živý plot tam, kde přerůstá až na chodník nejpozději do 15.11.


Děkujeme za spolupráci


Výbor SVJ Javorová05.11.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Mimořádné shromáždění - výjezd z garáže

Dobrý den,

v příloze zasíláme zápis z mimořádného shromáždění SVJ Javorová ohledně výjezdu z garáže. Návrh vlastníka na úpravu výjezdu z garáže byl schválen a rohože budou v nejlližší době instalovány dle přiložené technické zprávy. Pokud by docházelo po instalaci k provozním komplikacím, bude úprava odstraněna.

Děkujeme za hlasování

Výbor SVJ Javorová

08.09.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)

Parkovací stání - kontakty

Dobrý den,

prosíme všechny vlastníky, kteří pronajímají parkovací stání v garáži cizím osobám (ne ostatním vlastníkům), aby nám zaslali následující kontaktní údaje o nájemníkovi:

  • číslo parkovacího stání, které se pronajímá
  • jméno nájemníka parkovacího stání
  • e-mailovou adresu
  • telefonní číslo


Prosíme o zaslání na adresu svjjavorova@seznam.cz. Děkujeme za spolupráci.


Výbor SVJ Javorová

14.08.2021 vložil Krummackerová Pavla (člen výboru)