Poslat členům upozornění o vložení příspěvku na informační desku

Upozornění se týká těchto vchodů:

Upozornění formou SMS nelze využít ve zkušebním režimu.

Chvíli strpení prosím.
Informační deska slouží pro informování členů ze strany vedení družstva, upozornění na příspěvky se rozesílají pomocí emailu a SMS členům.

Zřízení stránek družstva

Vážení členové našeho družstva,

stránky webDOMU.cz jsme zřídili z důvodu efektivního informování členů družstva o aktuálním dění v našem domě (odečty, schůze, revize), o hospodaření, a také z důvodu zlepšení vzájemné komunikace.

Na stránkách se můžete seznámit s dokumenty (stanovy, domovní řád, zápisy ze schůzí, PENB...), případně si stáhnout vzory (plná moc na schůzi, žádost o souhlas s podnájmem, oznámení počtu osob apod.). 

Stránky využívají nejvyšší úroveň zabezpečení dat a jsou bez reklam. V rámci stránek vede družstvo seznam členů (§ 580 ZOK), avšak Vaše osobní údaje ostatní uživatelé stránek nevidí! K údajům má přístup pouze statutární orgán, případně jim určený správce stránek.

Pro vzájemnou komunikaci je potřeba, abyste nám poskytli Váš e-mail, na který obdržíte unikátní přihlašovací heslo. Abyste se vždy dozvěděli o nové zprávě na informační desce družstva, po vložení zprávy obdržíte notifikační e-mail či SMS.

Po přihlášení na stránky (e-mail a heslo) dále získáte přístup do neveřejných částí stránek družstva, např. dokumentů určených pouze pro členy, můžete se účastnit hlasování v anketách apod.

V záložce "členové" si můžete rovněž doplnit své kontaktní údaje (zasílací adresu, číslo účtu pro vrácení přeplatku, další e-mail pro zasílání notifikačních zpráv apod.). Tyto údaje uvidí pouze přihlášené oprávněné osoby, nikoliv ostatní uživatelé či návštěvníci stránek!

Další důvody pro zřízení stránkek zde a Info pro členy druzstva

S pozdravem představenstvo BD

30.04.2016 vložil Králová Zuzana (bývalý člen družstva)
Upraveno 25.09.
E-mail nebyl odeslán
SMS nebyla odeslána

Oznamovací povinnost člena družstva ohledně počtu osob rozhodných pro rozúčtování služeb

Člen družstva, jakožto příjemce služeb musí oznámit dle § 12 Zákona č. 67/2013 Sb. poskytovateli služeb - družstvu, písemně a bez zbytečného odkladu změny v počtu osob rozhodných pro rozúčtování.  V případě nesplnění této povinnosti je možné v souladu s § 13 téhož zákona žádat pokutu ve výši 50 Kč za každý započatý den prodlení.

08.03.2019 vložil Veselá Pavla (místopředseda družstva/představenstva)
E-mail nebyl odeslán
SMS nebyla odeslána

Informace o zpracování osobních údajů ze strany družstva

Vážení členové, nájemníci, podnájemníci, osoby v domácnosti,

máme zákonnou povinnost Vás informovat o tom, že zpracováváme Vaše osobní údaje a dále máme povinnost poskytnout Vám informace o Vašich právech a povinnostech v souvislosti se zpracováním osobních údajů v rozsahu, který předepisuje Nařízení GDPR, které dnes 25.5.2018 vstoupilo v účinnost. Vzhledem k rozsahu informací je uvádíme v samostatném dokumentu, který naleznete jako veřejně přístupný na našich webových stránkách.

Ve zkratce však informujeme, že Vaše osobní údaje zpracováváme pouze za účelem a v rozsahu výkonu správy družstva dle zákona (zejména zákona č. 90/2012 Sb.) a k takovémuto zpracování nepotřebujeme Váš souhlas. 

 

25.05.2018 vložil Veselá Pavla (místopředseda družstva/představenstva)
E-mail nebyl odeslán
SMS nebyla odeslána

Pozvánka na členskou schůzi 30.11.2017

Zveme Vás tímto na členskou schůzi, konanou dne 30.11.2017 v 17:30 v suterénu našeho domu na ulici Vzorová 10/5

program:

  1. prezence a kontrola usnášeníschopnosti
  2. projednání oprav a investic na období 2018
  3. schválení rozpočtu 2018
  4. diskuze

Pokud se nemůžete osobně zúčastnit, zplnomocněte jinou osobu, Plnou moc najdete přiloženou v této zprávě, případně v záložce "formuláře".

Představenstvo BD Vzorová

02.04.2014 vložil Králová Zuzana (bývalý člen družstva)
Upraveno 25.09.
E-mail byl odeslán 12.06.2014
SMS nebyla odeslána

Kontrola plynu v bytech 20.11.2017

Vážení členové družstva,

dne 20.11.2017 od 17:00 do 19:00 hodin proběhne kontrola plynu v bytech na náklady družstva. Prosíme o jejich zpřístupnění. Náhradní termín bude v případě potřeby dne 3.12.2017 od 18:00 do 19:00 hodin.

Všechny tímto žádáme o součinnost. Děkujeme

19.11.2014 vložil Králová Zuzana (bývalý člen družstva)
Upraveno 25.09.
E-mail byl odeslán 19.11.2014
SMS nebyla odeslána
Nástěnka slouží pro členy družstva. Vzkazy na nástěnce se rozesílají na emaily statutárního orgánu, které jsou vyplněné v kontaktech.

19.3.2020

Dobrý den, pokud někdo potřebuje na nákup (starší lidé, nemocní nebo maminky s dětmi), můžete se na mě klidně obrátit, pokud můžu, tak ráda pomůžu.

11.12.2019

Dobrý den,

v 1. patře nesvítí světlo ve společných prostorách, prosím o výměnu žárovky pokud možno co nejdříve. Děkujeme

 

20:55

Děkujeme za nahlášení závady - výměna již proběhla.

Za představenstvo Zuzana Králová

19.10.2016

Dobrý den,

chci prodat byt č. 2 (2+1, balkon) v našem družstvu ve vchodě 10/5, v případě zájmu mě prosím kontaktujte, prohlídka po dohodě. Byt je po rekonstrukci.

Uvažovaná cena cca 990 tis. Kč - k jednání.

Energetická třída - C - viz. energetický audit ke stažení zde na stránkách.

3.5.2016

Dobrý den, vzhledem k nevyužití stávající prádelny, kterou jsme na jaře vyklidili a vymalovali v rámci jarní brigády jsem se chtěla zeptat, zda byste mohli zařadit na stránky družstva novou anketu, zda by byl zájem o pořízení průmyslové pračky se sušičkou na žetony s objemem bubnu alespoň 15 kg, abychom nemuseli nosit deky, peřiny apod. do předražené čistírny. Pokud by byl zájem, zajistila bych cenové nabídky. Byla by škoda místnost nevyužít, navíc když máme tak dobré hospodaření. Děkuji

16.3.2016

Vážení sousedé,

v sobotu 19.3.2016 budeme slavit 50. Narozeniny (byt č. 5 Krátká 15/7). Jsme si vědomi nočního klidu a vynasnažíme se o jeho dodržení, pokud se nám to však nepovede, jste srdečně zváni na skleničku. Nezúčastněné prosíme o pochopení a shovívavost ;)

Děkuji jménem oslavence.