Nastavení určuje oprávnění uživatelů zobrazit nebo editovat jednotlivé sekce Vašich stránek. Výchozí nastavení se řídí dle přiřazené funkce v sekci "členové". Uživatelům s přidělenou funkcí lze oprávnění modifikovat individuálně, ostatním členům (případně nečlenům) nebo návštěvníkům stránek pak skupinově.

Ve výchozím nastavení přihlášený člen vidí informační desku, nástěnku, hlasovani, kontakty, domy, seznam členů (pouze své osobní údaje), dokumenty, formuláře ke stažení, poplatky a spotřeby energií. Přihlášený člen nevidí dokumenty pro statutáry, knihu závazků, pokladnu, nebo nastavení oprávnění; může však vkládat příspěvky na nástěnku a editovat své osobní údaje.

Některá nastavení nejsou možná, neboť by ohrozila funkčnost stránek, případně by byla v rozporu s předpisy na ochranu osobních údajů (např. zpřístupnění osobních údajů členů ostatním uživatelům). Volbě oprávnění přesto věnujte pozornost. Doporučujeme stránky vyzkoušet také z pozice běžného člena (viz. 'pohled člena' v menu přihlášení), získáte tak lepší přehled o jednotlivých nastaveních. Změna náhledu je dostupná uživatelům s oprávněním editovat tabulku členů.


Jméno a příjmení (Funkce)Informační deskaNástěnkaKontaktyDomyČlenovéHlasováníDokumentyFormulářeFotogalerieKalendářPoplatkySpotřeby energiíBankaPokladní knihaKniha závazkůNastavení
všechny údajevlastní údajeSeznamEditacezáložka dokumentypro statutární orgán
No records found.

Vysvětlivky:

Uživatel není oprávněn zobrazit danou informaci

Uživatel je oprávněn zobrazit informaci, ale není schopen ji upravovat či mazat

Uživatel je oprávněn zobrazit, přidávat, upravovat a mazat danou informaci