Pojištění bytového domu BD a SVJ

Chcete pojistit Váš bytový dům a nemáte čas oslovit více pojišťoven, procházet jednotlivé nabídky a zkoumat obchodní podmínky, ve kterých se nevyznáte?

Zajistíme Vám to nejlepší pojištění pro Váš dům, protože pro Vás získáme více nabídek, které porovnáme a společně vybereme. Nabídneme Vám slevy, které normálně nedostanete.

Stačí vyplnit formulář a během 2 pracovních dnů se Vám budeme věnovat. Záleží pouze na Vás, zda naši nabídku pojištění využijete. Tato služba je pro Vás zdarma a nebudou Vám účtovány žádné poplatky za zprostředkování této služby.

Abyste mohli klidně spát, v rámci pojištění nabízíme také automaticky pojištění odpovědnosti statutárního a kontrolního orgánu.

 

MÁM ZÁJEM O POJIŠTĚNÍ BYTOVÉHO DOMU

 

Lokalita

Středočeský
Jihomoravský
Moravskoslezský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Vysočina
Jihočeský
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Olomoucký
Zlínský
 

Poznámka


 

Souhlasím s tím, že uvedené údaje budou poskytnuty obchodnímu partnerovi/partnerům společnosti webDOMU s.r.o., a to výhradně za účelem zajištění výše uvedeného a v souvislosti s tímto souhlasím se zpracováním osobních a dalších poskytnutých údajů. Dále souhlasím, aby mne společnost webDOMU s.r.o. v budoucnu kontaktovala s dotazem na realizaci obchodu a spokojenost se zajištěnou službou.