ÚVĚR NEBO REFINANCOVÁNÍ ÚVĚRU PRO BD A SVJ

Zajistíme Vám financováni i refinancování výhodněji než si dokážete představit a sami zajistit.

Budeme k Vám upřímní, pokud půjdete žádat o úvěr do banky, jste pro ně malá ryba a Váš úvěr je pro ně jen kapka v moři, ale my a naši partneři jsme už přece jen větší ryba a díky objemu zajištěných úvěrů Vám vyjednáme mnohem lepší podmínky, protože banky vědí, že díky tomu přijdeme pro další úvěr.

Předložíme Vám více nabídek, které potřebujete pro rozhodnutí členské schůze/shromáždění, porovnáme a společně vybereme pro Vás ten nejlepší úvěr na trhu.

Stačí vyplnit formulář a během 2 pracovních dnů se Vám budeme věnovat. Záleží pouze na Vás, zda naši nabídku využijete. Tato služba je pro Vás zdarma a nebudou Vám účtovány žádné poplatky za zprostředkování této služby.

 

ŽÁDOST O NABÍDKU FINANCOVÁNÍ

 

Informace o úvěru


refinancování stávajícího úvěru
koupě bytového domu po založení družstva
rekonstrukce nebo opravy domu
 

Poznámka


 

Souhlasím s tím, že uvedené údaje budou poskytnuty obchodnímu partnerovi/partnerům společnosti webDOMU s.r.o., a to výhradně za účelem zajištění výše uvedeného a v souvislosti s tímto souhlasím se zpracováním osobních a dalších poskytnutých údajů. Dále souhlasím, aby mne společnost webDOMU s.r.o. v budoucnu kontaktovala s dotazem na realizaci obchodu a spokojenost se zajištěnou službou.